Aktuální počasí Allalinhorn
Aktuální počasí přímo pro město Allalinhorn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-7°C
pocitově -7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | -1°C |
| MIN: | -24°C |
| Normál: | -13°C |
