- Počasí
- Spojené státy americké
- Nové Mexiko
- Alcalde
Aktuální počasí Alcalde
Aktuální počasí přímo pro město Alcalde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
