Aktuální počasí Al Uḩsūn
Aktuální počasí přímo pro město Al Uḩsūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
