Aktuální počasí Al Khums
Aktuální počasí přímo pro město Al Khums. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 32°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 19°C |
