Aktuální počasí Al Biţāḩī
Aktuální počasí přímo pro město Al Biţāḩī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
