- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Ákra Ágios Geórgios
Aktuální počasí Ákra Ágios Geórgios
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Ágios Geórgios. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 17°C |
