- Počasí
- Izrael
- Northern District
- ‘Akbara
Aktuální počasí ‘Akbara
Aktuální počasí přímo pro město ‘Akbara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
