Aktuální počasí Aḩmadābād-e Bāsh
Aktuální počasí přímo pro město Aḩmadābād-e Bāsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 7°C |
