- Počasí
- Rusko
- Murmanská oblast
- Afrikanda
Aktuální počasí Afrikanda
Aktuální počasí přímo pro město Afrikanda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
