Aktuální počasí Absberg
Aktuální počasí přímo pro město Absberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (10:00) do 12. 5. (20:00)
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
