- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Āb-e Anār
Aktuální počasí Āb-e Anār
Aktuální počasí přímo pro město Āb-e Anār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
