- Počasí
- Finsko
- Kymenlaakso
- Abborfjärden
Aktuální počasí Abborfjärden
Aktuální počasí přímo pro město Abborfjärden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (06:00)
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
