- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Zhushan
Aktuální počasí Zhushan
Aktuální počasí přímo pro město Zhushan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
