- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Zhongyuan
Aktuální počasí Zhongyuan
Aktuální počasí přímo pro město Zhongyuan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
