- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Zardān
Aktuální počasí Zardān
Aktuální počasí přímo pro město Zardān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 22°C |
