Aktuální počasí Zăbala
Aktuální počasí přímo pro město Zăbala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
