- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Yusheng
Aktuální počasí Yusheng
Aktuální počasí přímo pro město Yusheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
