- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Yangge
Aktuální počasí Yangge
Aktuální počasí přímo pro město Yangge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
