- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Xifianí
Aktuální počasí Xifianí
Aktuální počasí přímo pro město Xifianí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
17°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
