- Počasí
- Afghánistán
- Nimroz
- Wulō Pōṯyān
Aktuální počasí Wulō Pōṯyān
Aktuální počasí přímo pro město Wulō Pōṯyān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 32°C |
