- Počasí
- Spojené státy americké
- Massachusetts
- West Wareham
Aktuální počasí West Wareham
Aktuální počasí přímo pro město West Wareham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 30. 3. (18:00)
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
