Aktuální počasí Uzel
Aktuální počasí přímo pro město Uzel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
