- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Ust’-Charyshskaya Pristan’
Aktuální počasí Ust’-Charyshskaya Pristan’
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Charyshskaya Pristan’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
