- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Uherský Brod
Aktuální počasí Uherský Brod
Aktuální počasí přímo pro město Uherský Brod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
