Aktuální počasí Tsengel
Aktuální počasí přímo pro město Tsengel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 2°C |
