- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Teplička
Aktuální počasí Teplička
Aktuální počasí přímo pro město Teplička. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
