- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Těchnice
Aktuální počasí Těchnice
Aktuální počasí přímo pro město Těchnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
