- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Šumane
Aktuální počasí Šumane
Aktuální počasí přímo pro město Šumane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
