Aktuální počasí Sona
Aktuální počasí přímo pro město Sona. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
