Aktuální počasí Somasjärvi
Aktuální počasí přímo pro město Somasjärvi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 4°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -6°C |
