- Počasí
- Chorvatsko
- Split-Dalmatia
- Šolta
Aktuální počasí Šolta
Aktuální počasí přímo pro město Šolta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 25. 5. (00:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
