- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Simlāpāl
Aktuální počasí Simlāpāl
Aktuální počasí přímo pro město Simlāpāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
