- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Shimada
Aktuální počasí Shimada
Aktuální počasí přímo pro město Shimada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
