- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Shicheng
Aktuální počasí Shicheng
Aktuální počasí přímo pro město Shicheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 25°C |
