- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Sherborne
Aktuální počasí Sherborne
Aktuální počasí přímo pro město Sherborne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
