- Počasí
- Sýrie
- Rif-dimashq
- Shārat Shaqīf
Aktuální počasí Shārat Shaqīf
Aktuální počasí přímo pro město Shārat Shaqīf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
