- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Shanxima
Aktuální počasí Shanxima
Aktuální počasí přímo pro město Shanxima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
