- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Shandon
Aktuální počasí Shandon
Aktuální počasí přímo pro město Shandon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
