- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Shakopee
Aktuální počasí Shakopee
Aktuální počasí přímo pro město Shakopee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí od 1. 4. (19:00) do 1. 4. (03:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
