- Počasí
- Portugalsko
- Guarda
- Seia
Aktuální počasí Seia
Aktuální počasí přímo pro město Seia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
