- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Sapernoye
Aktuální počasí Sapernoye
Aktuální počasí přímo pro město Sapernoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
