- Počasí
- Rusko
- Sverdlovsk
- Sagra
Aktuální počasí Sagra
Aktuální počasí přímo pro město Sagra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
