- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Rothwell
Aktuální počasí Rothwell
Aktuální počasí přímo pro město Rothwell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
