Aktuální počasí Rose
Aktuální počasí přímo pro město Rose. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (19:00) do 2. 5. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
