Aktuální počasí Roccabernarda
Aktuální počasí přímo pro město Roccabernarda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 16. 5. (02:00) do 17. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí od 16. 5. (02:00) do 16. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 16. 5. (02:00) do 16. 5. (20:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
