Aktuální počasí Ramzan Mallah
Aktuální počasí přímo pro město Ramzan Mallah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
