- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Posatora
Aktuální počasí Posatora
Aktuální počasí přímo pro město Posatora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
