- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Portnov
Aktuální počasí Portnov
Aktuální počasí přímo pro město Portnov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
