- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Polýsito
Aktuální počasí Polýsito
Aktuální počasí přímo pro město Polýsito. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (05:00) do 14. 5. (23:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
