- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Plochingen
Aktuální počasí Plochingen
Aktuální počasí přímo pro město Plochingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
